
Dupag Group BV.
Over ons
De Dupag Group, specialist in Olie en Additieven levert naast topproducten als Mécatech, Fuchs en Cobra Clean ook de kennis en advies aan werkplaatsen in automotive, agri, motorbranche, scheepvaart, transport en industrie. Klanten waarderen het directe contact met onze technische mensen. Op de Auto Prof presenteren we onder andere het 6/99 motorolie concept en het 9/99 aandrijflijnolie concept. Met 6 soorten motorolie en 9 soorten aandrijflijnolie 99% van het wagenpark afgedekt.
Producten en diensten

Het DUPAG 6/99 Concept
6 motoroliën. 99% dekking van het wagenpark. 100% Kwaliteit. Elke werkplaats kent het probleem: tientallen motorolievarianten op voorraad, elk voor een ander merk of type voertuig. Dat kan slimmer. Met het DUPAG 6/99 Concept brengt u uw assortiment terug tot slechts zes typen motorolie, terwijl u 99% van het complete wagenpark verantwoord kunt afvullen. Minder varianten. Meer rendement. Het 6/99 Concept is ontwikkeld door de technische specialisten van DUPAG Group. We hebben kritisch gekeken naar viscositeiten, OEM-specificaties en goedkeuringen, en op basis daarvan een compacte, doordachte selectie samengesteld. Het resultaat: -Minder voorraad, minder complexiteit. -Lagere kosten en minder kans op fouten. -Maximale dekking van het wagenpark. Voor die laatste 1% uitzonderingen adviseren wij graag een passende oplossing. Het concept is beschikbaar met drie topmerken motorolie: -FUCHS – Wereldwijd grootste onafhankelijke leverancier van smeermiddelen -ROWE – premium Duitse kwaliteit,CO2 neutraal geproduceerd -WOLF – innovatieve smeermiddelen voor moderne motoren en emissiesystemen. Zo kiest u het merk dat het beste past bij uw klanten en werkplaatsstrategie, zonder concessies aan kwaliteit of dekking. Ook voor transmissievloeistoffen: het 9/99 Concept Naast motorolie biedt DUPAG ook een slimme oplossing voor transmissievloeistoffen: het 9/99 Concept. Met slechts negen typen vloeistof kunt u 99% van de transmissies afvullen. Waarom DUPAG DUPAG Group is totaalleverancier van werkplaatsvloeistoffen en exclusief distributeur van MécaTech, Cobra Clean, Fuchs en Rowe in Nederland. Onze kracht ligt in de combinatie van technische kennis en praktisch rendement. Wij weten wat er speelt in de werkplaats, want we komen er zelf vandaan. Meer weten? Wilt u meer weten over het 6/99 of 9/99 Concept, of over onze merken? Neem contact op via info@dupag.nl of vul het contactformulier op onze website in. Onze specialisten helpen u graag verder.

DAVE
Dupag introduceert DAVE. Dit staat voor Dupag Additieven Vul Eenheid. Het systeem is ontwikkeld voor grotere garagebedrijven die hun afvalstroom willen verminderen en efficiënter willen werken. DAVE wordt officieel gepresenteerd tijdens de Autoprof-beurs. Het reinigen van het verbrandingssysteem is bij veel werkplaatsen een standaard onderdeel van een onderhoudsbeurt. Dit leidt vaak tot grote aantallen wegwerpflacons met brandstofreinigers. DAVE biedt hiervoor een duurzaam alternatief. Het compacte, verrijdbare systeem maakt het mogelijk om additieven eenvoudig zelf bij te vullen in herbruikbare flacons. De dosering verloopt exact via een voetpedaal. De unit kan worden geleverd met een 30 liter can van een hooggeconcentreerde reiniger van MécaTech. “Met DAVE maken we verduurzaming praktisch. Werkplaatsen reduceren hun afvalstroom en besparen kosten. De techniek is eenvoudig, de dosering is vooraf ingesteld en het systeem is direct inzetbaar,” zegt Anton Diender, algemeen directeur van Dupag Group. DAVE is ontwikkeld voor werkplaatsen die op volume draaien en additieven consequent toepassen. Deze bedrijven zullen het meeste voordeel ervaren. Het systeem sluit aan bij de groeiende vraag naar duurzame oplossingen binnen de automotive aftermarket. Meer informatie? Neem vrijblijvend Contact op met Dupag.